Sosyal:

ADANA ÖZKAN TURİZM

HAKKIMIZDA

Temelleri Hüseyin Öztağa tarafından atılan 1998 yılında limited şirketi olarak resmiyet kazanan Adana Özkan Turizm yolcularla tanıştığı ilk günden bu yana iş ciddiyetini hiç kaybetmeden hızlı ve güvenli bir şekilde misafirlerini işine, evine, ailelerine kavuşturmayı görev bilmiştir.

Adana Özkan Turizm

VİZYONUMUZ

Adana Özkan Turizm güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak kurumsal müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş, örnek bir marka olma yolunda hedefleri yüksek bir turizm şirketidir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerine zamanında en uygun çözümleri yaratarak, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni en üst seviyede gerçekleştirmektir. Taşımacılık ve ulaşım sektöründeki problemlerin çözümlenmesini ve hizmet kalitesinin yükselmesini sağlayarak, en ekonomik en uygun, çözümlerle ve müşteri memnuniyetiyle sektöründeki yerini koruyarak ve her geçen gün büyüyerek, müşterilerimizin desteği ile sürekli gelişmektedir.