Sosyal:
Adana Taşımacılık hizmetleri - ADANA ÖZKAN TURİZM

Öğrenci Taşımacılığı

5/5

Adana Özkan Turizm, okul servisi ve öğrenci taşımacılığında, kreş, anaokulu, okul, dershane ve üniversite gibi geniş bir yaş grubu ve eğitim düzeyinde, güveni, güler yüzlü ve emniyetli yolculuğu esas alarak, üst seviyede sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Personel Taşımacılığı

5/5

Adana Özkan Turizm’in ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 1998 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün 5.000’ i aşkın araçtan oluşan modern filosu, sektörün ilerisinde teknolojik alt yapısı, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmekte ve getirdiği yeniliklerle sektöre yön veren firma konumundadır.

Adana Taşımacılık hizmetleri - ADANA ÖZKAN TURİZM
Adana Taşımacılık hizmetleri - ADANA ÖZKAN TURİZM

VIP Transfer

5/5

VIP Transfer ihtiyaçlarınız, sektöründe 24 yıllık bir tecrübeye sahip Adana Özkan Turizm firmamız tarafından karşılanmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip ve transfer araç kullanma alanında lisanslı şoförlerimiz, zaman ve rota sınırlaması olmadan dilediğiniz saatte sizi alacak ve ulaşmak istediğiniz adrese güvenli bir şekilde taşıyacaktır.

Havalimanı Transfer

5/5

Yeni iş bağlantıları kurmak için yaptığınız onca görüşme, hazırladığınız projeleri anlattığınız sayısız buluşma ve düşüncelerinizin uygulamaya geçtiğini gördüğünüz özel etkinliklerin üstüne bir de kaçınılmaz uçuş yorgunluğu! Öyleyse, havalimanına indiğiniz andan itibaren bütün bunları unutturacak bir konfora kavuşmayı kim reddedebilir ki!

Adana Taşımacılık hizmetleri - ADANA ÖZKAN TURİZM